Więcej zniżek na ubezpieczenia OC / AC

Wielu ubezpieczycieli stara się dostosować ceny ubezpieczeń komunikacyjnych do szerokiej konkurencji. Stale słyszymy o nowych zniżkach i innych rabatach. Jednak korzystanie z jednej zniżki zazwyczaj odbiera nam inną.

Całkiem inne podejście do tematu oferuje bezpieczny.pl, gdzie można skorzystać nawet z 3 zniżek jednocześnie. Jaki w tym haczyk? Oferta jest skierowana do klientów, którzy przed zakupem ubezpieczenia komunikacyjnego skorzystali z zakupu innych ubezpieczeń na stronie www.bezpieczny.pl.

10% zniżki za zakup z użyciem kodu lokalnego Pośrednika 00173

Wystarczy podczas zakupu wpisać kod rabatowy 00173 i od całej kwoty zostanie naliczony rabat w wysokości 10%.

3% zniżki za zakup dowolnego ubezpieczenia na stronie www.bezpieczny.pl

Każdy kto kupi jakiekolwiek ubezpieczenie na stronie bezpieczny.pl otrzyma dodatkową zniżkę w wysokości 3% od kwoty ubezpieczenia.

50 PLN za ubezpieczone dziecko do 16 r. ż. online na bezpieczny.pl

Ten kto ubezpieczy dziecko do 16 roku życia otrzyma dodatkową zniżkę 50 PLN na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego.

I tutaj docieramy do ciekawej informacji. Wszystkie powyższe zniżki można ze sobą łączyć. Dzięki takiemu podejściu, każdy kto ubezpieczy dziecko do 16 roku życia – otrzyma tak naprawdę 2 zniżki: 50 PLN oraz dodatkową zniżkę za zakup dowolnego ubezpieczenia. Wychodzi na to, że korzystając z kodu rabatowego 00173 – każdy kto ubezpieczy dziecko do 16 roku życia włącznie – otrzyma wszystkie 3 zniżki.

Podsumowując – osoby, które ubezpieczą dziecko do 16 r. ż. – zakładając, że średni koszt ubezpieczenia pojazdu to 1000 PLN – otrzymają dodatkową zniżkę w łącznej kwocie 180 PLN.

2024 ⓒ e-ubezpieczony

Projekt i wykonanie Web Room Studio