Jak szybko i bezpiecznie ubezpieczyć się

Najszybszy sposób na ubezpieczenie siebie, swoich bliskich, pojazdu, podróży, nnw szkolne dla dziecka – to zakup ubezpieczenia przez internet. Wiele stron i portali oferuje dobrze zaprojektowane formularze zakupowe, których wypełnienie nie powinno sprawić nikomu kłopotu. Pozostaje jedno pytanie – jaką ofertę wybrać?

Bardzo często serwisy ubezpieczeniowe oferują wybiórcze propozycje ubezpieczeń. Na jednych można objąć ochroną ubezpieczeniową auto, na innych podróż, a jeszcze inne oferują ubezpieczenia na życie – tutaj jednak wymagane jest spotkanie z agentem, w celu sfinalizowania zawarcia polisy.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w serwisie ubezpieczeniowym bezpieczny.pl. Tutaj mamy dostęp do szerokiej gamy ubezpieczeń. Każdy znajdzie coś dla siebie, a sama oferta, zakres oraz proces zawarcia ubezpieczenia sprawiają, że każdy poradzi sobie z tym bez większych problemów. Nawet ubezpieczenie na życie można zawrzeć 100% przez internet. Niewątpliwym atutem jest fakt, że średni czas potrzebny na zawarcie ubezpieczenia to tylko 5 minut. W dodatku wszystko można wykonać online, a polisa trafia na maila.

2024 ⓒ e-ubezpieczony

Projekt i wykonanie Web Room Studio